جمعه, ۰۲ مهر ۱۴۰۰

IAI را از استرالیا بیرون کنید!

سایت "وانگارد" حزب کمونیست ( استرالیا مارکسیست لنینیست)  IAIرا از استرالیا بیرون کنید! نوشته شده توسط: Nick G.

در 27 مه 2021 کمتر از یک هفته پس از آنکه اسرائیل مجبور به توافق برای آتش بس با حماس شد پس از حملات شرورانه اش به مردم نوار غزه، یک شرکت نظامی برجسته اسرائیلی اعلام کرد که یک دفتر در استرالیا باز می کند، و محصولات خود را با استفاده از سلاح تبلیغ می کند عادلانه که فقط یک هفته مانده است. صنایع

هوافضای اسرائیل (IAI) • فن آوری نظارتی را برای دیوار غیرقانونی اسرائیل فراهم می کند که به عمق سرزمین های اشغالی کرانه باختری می رود و سرقت اسرائیل از سرزمین و منابع فلسطین را گسترش می دهد. • زره برای بولدوزر Caterpillar D9 تولید می کند، که عمدتا برای تخریب خانه ها و مزارع فلسطینیان استفاده می شود. • فناوری جنگنده ها و Heron TP، بزرگترین هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل را تولید می کند که شامل ظرفیت حمله است و به طور مکرر در حملات به غزه مورد استفاده قرار گرفت. این بزرگترین تولید کننده هوا و فضا و دفاع اسرائیل است.

براساس اطلاعیه ای که امروز در وب سایت گزارشگر دفاع دفاعی استرالیا و اقیانوس آرام منتشر شد، “IAI مشتاقانه منتظر شرکت در نمایشگاه نیروهای زمینی 2021 (1 تا 3 ژوئن، کوئینزلند، استرالیا) است. در طول نمایشگاه نیروهای زمینی، IAI انواع مختلفی از راه حل ها مانند سنسورهای پایان به انتها و برش لبه را برای محافظت از نیرو ارائه می دهد. علاوه بر این، IAI راه حل های آگاهی از جمله شناسایی اطلاعات جمع آوری، نظارت، ارتباطات و همچنین انتخاب توانایی های مهمات مهم را ارائه می دهد. "مهمات متخلخل (همچنین به عنوان هواپیمای بدون سرنشین انتحاری یا پهپاد کامیکازه نیز شناخته می شود) یک دسته سیستم سلاح است که در آن مهمات برای مدتی "در اطراف منطقه هدف" قرار می گیرد، اهداف را جستجو می کند و پس از قرارگیری هدف حمله می کند.

تصویر بالا مربوط به مهمات مضراب IAI’s Harop است. AIA در حال حاضر با شرکت مستقر در استرالیا BIS (قبلاً برامبلز و در حال حاضر متعلق به شرکتهای خصوصی سهام آمریکایی کارلایل و ورد) مشارکت دارد تا تجهیزات و سیستمهایی را برای عملیات استخراج معادن مستقل تولید کند (یعنی کارهایی که به کارگران نیاز ندارند). پیش از این نیز معترضین علیه نمایشگاه اسلحه توسط تعدادی از فعالان گروه از جمله دوستان زمین، برپایی صلح در Nld Qld و اتحاد فعالان و جوامع افشاگران (WACA) در ملبورن برنامه ریزی شده است. هدف از بین بردن اقدام مستقیم نیروهای زمینی خاموش کردن نمایشگاه است. Elbit اسرائیلی نیز که با ارتش استرالیا قرارداد دارد، محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش می گذارد و دفاتر آنها در بندر ملبورن هنگام بمباران غزه هدف قرار گرفتند. ما باید با حضور IAI در استرالیا و هرگونه همکاری بین آن و ارتش استرالیا مخالفت کنیم.

mod_easyslider

سخنان اسماعیل بخشی در گردهمآئی کارگران هفت تپه

بخشی از برنامه مراسم یادبود رفیق علی صادقی (کاک ابراهیم) در هامبورگ