شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹

بیل گیتس و دستور کار جمعیت زدائی
رابرت اف کندی جونیور خواستار تحقیق و رسیدگی است.
توسط پیتر کوئینگ – تحقیقات جهانی، ۱۸ آوریل ۲۰۲۰
بیش از بیست سال است که بیل گیتس و بنیاد او، بنیاد بیل و ملیندا گیتس میلیون ها کودک را در مناطق دور افتاده کشورهای فقیر، عمدتاً آفریقا و آسیا، واکسینه می کنند. اکثر برنامه های واکسیناسیون آنها نتایج فاجعه آمیز داشته و باعث بیماری های بسیار شدید (فلج اطفال به عنوان مثال در هند) و

  عقیم سازی زنان جوان (کنیا، با واکسن اصلاح شده از کزاز) شده است. بسیاری از کودکان درگذشتند. بسیاری از این برنامه ها با حمایت سازمان جهانی بهداشت و – بله – آژانس سازمان ملل متحد به منظور حمایت از کودکان، یونیسف انجام شده است.
اکثر این کمپین های واکسیناسیون بدون رضایت آگاهانه فرزندان، والدین، سرپرستان یا معلمان و نه با رضایت آگاهانه و یا با رضایت جعلی از مقامات دولتی مربوطه انجام شده است. پس از آن، بنیاد گیتس توسط دولت هایی در سراسر جهان، کنیا، هند، فیلیپین – و موارد دیگر شکایت شد.
بیل گیتس تصویری عجیب از خود دارد. او خود را مسیح میداند که از طریق واکسیناسیون و از طریق کاهش جمعیت دنیا را نجات می دهد.
بیل گیتس در یک نمایش تلویزیونی در کالیفرنیا تحت عنوان تکنولوژی، سرگرمی و طراحی، با سخنرانی از گزارشی از این برنامه، در کالیفرنیا صحبت کرد و گفت: « نو آوری به صفر » در مورد استفاده از انرژی و هنگامی که گزارش دیوید راکفلر در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، با سناریوی حتی بد تر از « لاک استپ » (طریقی برای راه پیمایی با هر شخص تا حد امکان نزدیک به نفر جلو- تصور کنید که تأثیر آن بر جمعیت چه خواهد بود که همه در یک محاصره کامل راهپیمایی می کنند و وفا داری خود را به فرمانده کل نشان می دهند)، سناریو ای که اکنون از آن آغاز می کنیم.
وی از این برنامه خود برای تبلیغ واکسیناسیون خود استفاده کرد، به معنی واقعی کلمه، « اگر ما یک کار خوب واکسیناسیون کودک را انجام دهیم، می توانیم جمعیت جهان را بین ۱۰ تا ۱۵ در صد کاهش دهیم. »
این عمل به نظر می رسد بسیار شبیه علم اصلاح نژاد انسان یا بولدیا است. (1 )
رابرت اف کندی جونیور، مدافع مشتاق حقوق کودکان و فعال ضد واکسیناسیون عریضه ای را ارسال کرد که به کاخ سفید فرستاده شده و خواستار « تحقیقات در » بنیاد بیل و ملیندا گیتس « به منظور سوء استفاده های پزشکی و جنایت علیه بشریت » شده است.
ویروس کرونا - برای درمان آن نیازی به واکسن نیست
(بیش از ۲۶۵۰۰۰ نفر این عریضه را در زمان نوشتن و تهیه آن امضا کردند، برای پاسخ از کاخ سفید به ۱۰۰ هزار نفر نیاز است).
رابرت اف کندی جونیور، برنامه واکسیناسیون بیل گیتس را همه جانبه افشا می کند
اکنون آقای گیتس و متحدان وی از جمله یونیسف (صندوق کودکان سازمان ملل)، سازمان بهداشت جهانی، بیگ فارما، دکتر آنتونی فاوچی، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی/مؤسسات ملی بهداشت، متحد نزدیک آقای گیتس - و البته موضوع مورد بحث روز یعنی آی دی 2020 (یک سازمان غیر دولتی است که شناسه دیجیتال برای میلیاردها نفر بدون شناسنامه یا تصدیق رانندگی در سراسر جهان و گروه های تحت خدمات مانند پناهندگان) – پیشنهاد می دهند که با « زور » ۷ میلیارد نفر را در سراسر جهان واکسینه کنند، آنهم واکسنی که آزمایش نشده برای ویروس کرونا بکار رود. این یک ثروت ده ها میلیارد دلاری باد آورده برای بیگ فارما و برای همه کسانی که از واکسن حمایت می کنند است. هیچ کس واقعاً نمی داند که معجون واکسن چه چیزی خواهد بود. آنها قصد دارند از نیم کره جنوبی (کشورهای در حال توسعه) شروع کنند و سپس به تدریج نیم کره شمالی (کشورهای توسعه یافته) را انجام دهند.
توجه داشته باشید نیازی به واکسن برای درمان ویروس کرونا نیست. درمان های زیادی وجود دارد:
پروفسور فرانسوی، دیدیار راولت (2 )، که یکی از ۵ دانشمند برتر جهان در زمینه بیماریهای واگیر است استفاده از هیدروکسی کلروکین (کلروکین یا پلاکوئینیل)، یک داروی مشهور، ساده و ارزان، هم چنین برای مبارزه با مالاریا را پیشنهاد کرد و این اثر بخشی را با استفاده از ویروس های قبلی مانند سارز نشان داده است. در اواسط فوریه ۲۰۲۰ ، آزمایشات بالینی در انستیتوی وی و چین قبلا تأیید کردند که این دارو می تواند بار ویروسی را کاهش داده و بهبودی چشمگیر را به همراه آورد. دانشمندان چینی آزمایشات خود را بر روی ۱۰۰ بیمار منتشر کردند و اعلام کردند که کمیسیون بهداشت ملی چین، کلروکین را در دستورالعمل های جدید خود برای درمان ویروس کووید ۱۹ توصیه میکند. (پیتر کوئینگ، اول آوریل، ۲۰۲۰.
آگاه باشید، بیدار، هوشیار، و هشدار دهید
1 - The video, the first 6’45”, “The Truth about Bill Gates and his Disastrous Vaccination Program”, will tell you all about it. Read also Gates’ Globalist Vaccine Agenda: a Win-Win for Pharma and Mandatory Vaccination by Robert F Kennedy Jr
2 - Professor Didier Raoult

در زمینه مالی ما را یاری دهید

سخنان اسماعیل بخشی در گردهمآئی کارگران هفت تپه

بخشی از برنامه مراسم یادبود رفیق علی صادقی (کاک ابراهیم) در هامبورگ