5. فوریه 2023

متحداًعلیه جنایات رژیم سرمایه داری اسلامی در کردستان بایستیم

جنایات نیروهای نظامی سرکوبگر رژیم جمهوری اسلامی در شهرهای کُردستان با پشتیبانی سراسری کارگران و قاطبه مردم ستمدیده واستثمار شده بی پاسخ نخواهد ماند. خلق ستمدیده کُرد یکی از محروم ترین وستمدیده ترین مردمانی است که در جنبش کنونی در پیشاپیش صفوف زنان وجوانان سراسر ایران حرکت کرده و برای خواست های ریشه ای  کُل جامعه قربانی داده است. دارودسته حاکم هراسان از رشد جنبش انقلابی کنونی به پرچم سرخی که  برای جایگزینی نظام سرمایه داری کنونی برافراشته شده است، به بهانه دفاع از استقلال ایران به کشتار وسرکوب دامنه دار خلق کرد پرداخته است.

 فریاد زنان وکودکان در هنگام حمله نیروهای پاسدار به خانه های مسکونی نشانی  بارزی از نسل کشی قدرت حاکم اسلامی است و بیانگر این حقیقت است که بین حاکمیت ومردم دریای خونی است و هیچگونه سازشی  بین این دستگاه سرکوبگر و مردم ستمدیده واستثمار شده ایران  جایز نیست. تنها وتنها مقاومت ومبارزه تا به آخر جوابی است به اینهمه جنایات.

هر روز که می گذرد، جنبش کنونی مردم ایران علیه نظام سرمایه داری جمهوری اسلامی از بلوجستان تا کُردستان، از خوزستان تا آذربایجان، وسعت وعمقی اجتماعی بخود می گیرد و به جنبشی  بدور از هرگونه نژادپرستی، شونیسم ملی، دینی ومذهبی، جنسیتی  و وابستگی برای رهایی، تکامل می یابد. جامعه آبستن انقلابی است از نوع پائینی ها و پا برهنگان، جنبشی است از نوع  طبقه کارگر، برای سوسیالیسم و رسیدن به  جامعه ای خالی از ستم و استثمار.

زن زندگی آزادی، نان کار حکومت شورایی؛ چنین است پرچم را ستین این مارش تاریخی مردم متحد ایران 

دیگر هیچ نیرویی تاب مقاومت در برابرشان را ندارد

کارگران،  دانشجویان، دانش آموزان، معلمان، زنان ومردان جوان  بازهم سراسری تر وبازهم متحد تر علیه جنایات نیروهای مسلح در کُردستان بایستیم و  مبارزه کنیم!

سرنگون باد نظام سرمایه داری جمهوری اسلامی

مرگ یر امپریالیسم و نوکرانش 

زنده باد سوسیالیسم

زن، زندگی، نان، کار، آزادی حکومت شورایی

حزب رنجبران ایران

دوم آذر  ۱۴۰۱

2 thoughts on “متحداًعلیه جنایات رژیم سرمایه داری اسلامی در کردستان بایستیم

 1. ایا رزیم با این سرکوب شدید در کردستان می خواهد درصورت شکست برای خود جاعی درست کند و ملت ایرانی کرد را به اوارگی در سوریه بکشاند و از کردستان ایران به کردستان عراق حمله کند با کمک اتحادیه میهنی کردستان ودست نشانده هایش در عراق؟
  ایا ایران دارد بیشتر اسلحه هایش را به این مناطق می فرستد برای این منطور؟
  این سعولا ت از نگاه من به اوصاع ایران بیرون امده و احتمالات هستند و به این خاطر به نطر شما ها رساندم.
  موفق و بیروز

  1. درادامه بحث بالا، احتمالات زیررا ادامه میدهم:
   ۱. ایران و امریکا در بحث وگفتگو هستند و شاید نتیجه های پایین بین انها به دست اید.
   ا) حکومت ایران اجازه دهد تا همین شوراهایی که انتخابی هستند و نقش مشورتی دارند به شوراهای اجراعی تبدیل گردند و از درون همین شوراها استاندار تعیین شود و هر استانی امور خودش را از پایین به انجام رساند.
   ب) پارلمان مرکزی از انتخاب ۳ نفر از هر استان تشکیل شود و نحست وزیر انتخاب شود و به این طریق حکومت مرکزی تشکیل شود.
   پ) به روحانیت و سپاه پاسدارشان و بسیجشان اجازه دهند به عملیات تهاجمی خارج از ایران از طریق مرزهای ایران دست بزنند که اینها میتواند گرفتن بحرین و گسترش از ان طرف به سوی عربستان سعودی، تمام کردن جنگ یمن به سود اینها و درست کردن یک منطقه قوی کرد در مقابل قلدوریهای اردوان و حتی باز پس گرفتن نخجوان و حتی ازربایجان و،.. باشد.
   ج) شرایط توافق برای تمام این کارها از طرف امریکا می تواند گرفتن تمام قردادهای اقتصادی درزمینه به ورشستگی کشاندن اروپا و در زمینه بهبود روابط با اسرا عیل و درس دادن به سعودی عربی و ترکیه و حل شدن مسعله اکراین و .. باشد.

   در خاتمه اینها مو قعی که خمینی را روی کار اوردند برایش طرحهای بلند پروازانه ای داشتند مثل گسترش اسلام شیعه در تمام خاور میانه و البته این کار به علتهای زیادی به عمل در نیامد.
   موفق و پیروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *