3. دسامبر 2023

سفر تحریک آمیز نانسی پلوسی به تایوان

امپریالیسم آمریکا برای ادامه حفظ سلطه‌ی بلامنازع خود بر جهان  بار دیگر دندان های تیزخون آلود  نظامی خود را  به جهانیان نشان میدهد.

 گسترش ناتو تا  مرزهای روسیه و پشتبانی همه جانبه از فاشیست های اوکرائینی ضد روسی برای تضعیف همه جانبه روسیه فدرال با تحریم بیش از ده هزار واحد  در ادامه جنگ نیابتی خود با روسیه در اروپا، 

سفر بایدن  به تلاویو و تلاش مذبوحانه او برای بکار گیر ی اسرائیل بعنوان ژاندارم خاورمیانه در پیاده کردن استراتژی امپریالیسم آمریکا برای تجزیه ایران 

برنامه سفر تحریک آمیز رئیس کنگره آمریکا به تایوان بخش جدا شده توسط  دارودسته چیان کایچک پس از شکست کامل در جنگ طولانی از ارتش خلق چین  هنگامی که کلیه فعالیت های نظامی، سیاسی واقتصادی کاخ سفید متمرکز  سراسر جهان علیه چین سازماندهی میشود خطر در گیری نظامی را در منطقه جنوب شرقی آسیا بسیار بالا برده است.

سخن گوی دولت چین با تاکید به  قرارداد های چین وآمریکا و خط قرمز تایوان بعنوان یک بخش جدا ناپذیر چین    یاد آور شده است  این سفر هدفی سیاسی دارد، تحریک آمیز است وعدول آمریکا از توافق دو جانبه است. اخطار داده است که دولت چین با قدرت تمام با چنین سفر تحریک آمیزی برخورد خواهد کرد.

جهان هم اکنون در اروپا  ناظر ادامه جنگی است که خطر تبدیل شدن آن به جنگ جهانی موجود است. تاثیرات  مخرب آن نه تنها در اروپا بلکه در سراسر جهان دیده می شود.  قربانیان این جنگ علاوه بر  کارگران وزحمتکشان روسی واوکرائینی، سراسر جهان رافرا گرفته است  ……….

شعله ورکردن یک جنگ نیابتی دیگر در جنوب آسیا و بکارگیری دولت بازماندگان ارتش  ناسیونالیستهای ضد کمونیست چینی در تایوان علیه چین نه تنها خطر  گسترش جنگ را زیادتر می کند بلکه به اساس تولیدات کالا های مصرفی ضروری مردم جهان که درچین وتایوان تولید می شود لطمه خواهد زد. شعله تورم لجام گسیخته کنونی را در سراسر جهان افزونتر خواهد کرد؛  نتیجه اش ویرانی بازهم بیشتر زندگانی پائیترین اقشار جامعه است.

برماست که صدای اعتراض خود را علیه سفر تحریک آمیز خانم نانسی پلوسی بلند کنیم

حزب رنجبران ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *